Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freeman007

    aktív tag

    "A kártyás előfizetői szerződésekre speciális szabályok vonatkoznak – írja a közlemény. A jogszabályok szerint ugyanis minden egyes egyenlegfeltöltés egy-egy új szerződés megkötésének minősül, bár az előfizető megtartja a régi számát és továbbviszi a meglévő pozitív egyenlegét. Így ha az egyenleg feltöltése július 1-je után történik meg, abban az esetben – az ilyen módon a feltöltéssel már újonnan létrejött szerződés szerint – az akkor hatályos díjakkal zajlik a számlázás. Tehát a régi szerződéssel kapcsolatos módosításról szóló nyilatkozat addig tehető meg, amíg az előfizető a megváltozott feltételek ismeretében nem kezdi meg a szolgáltatás további igénybevételét – például hívást indít –, de legkésőbb az értesítésben megjelölt időpontig. Kártyás előfizetés esetén az egyenlegfeltöltéssel létrejött új kártyás előfizetői szerződésre a feltöltés idején hatályos Általános Szerződési Feltételek díjszabása érvényesül."

    Reggel még pont az ellenkezőjét mondta a tmobilos figura. Ha nem értesz egyet az emeléssel akkor megmarad a régi tarifa, mégha fel is töltöd újra. A fenti idézetet legnagyobb rémhírnek titulálta... Szóval akkor kinek, minek érdemes hinni??

    "A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

  • Freeman007

    aktív tag

    válasz dajkopali #5 üzenetére

    Még jó hogy elkértem a rögzített beszélgetés 16 számjegyű azonosítóját amiben ezt kérdeztem és 5 telefonszámra mondtam hogy nem kérem a díjemelést. 1 évig őrzik meg és 30 napon belül kötelesek kiadni - ezt is a csávókától tudtam meg.
    szerk: 4 feltöltős 1 előfizus, .. remélem elég bizonyíték ez a hangfelvétel, hogy nem tartok igényt a pluszlehúzásra.

    [ Szerkesztve ]

    "A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

  • Freeman007

    aktív tag

    válasz asdf_ #9 üzenetére

    Köszönöm :R Így már másképp kell kalkulálni a feltöltős kártyákkal.A előfizusál azt tudom hogy új díjcsomagra váltáskor az új díjszabás lép érvénybe.

    "A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

Új hozzászólás Aktív témák