Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz anulu #97 üzenetére

    "nem áll szándékomban továbbra sem flame-elni"
    Azt megköszönjük.

    "azonban vannak olyan kijelentések, amik mellett szó nélkül nem tudok elmenni."
    Amivel egyetértünk, úgyhogy:

    (#68) anulu

    Mégis melyik utópiát szeretnéd, hogy megírja? A 11 millió soros kernelét, a 20 milliós desktop userét, vagy az évi több száz millió dolláros Red Hat bevételét?

    "ez a dolog nem tegnap volt, de elég mély nyomot hagyott bennem."
    Ezt meg sajnáljuk, de nem tudunk vele mit kezdeni.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • attila9988

    őstag

    válasz anulu #97 üzenetére

    igen, használtam Linuxot, és a nagyképű közösségi "arcok" miatt utáltam meg

    Olyan emberekkel a világ minden pontján találkozhatsz. Nem ez alapján kell megítélni a nyílt forrású programokat.
    Ne vedd magadra, de az pl elég általános szokás hogy olyan kérdéseket tesznek fel, aminek a megoldása 100x le lett írva még magyarul is, és 10 másodperc alatt rá is lehet találni, gyakorlatilag kevesebb időt eltöltve, mint egy kérdés megírása egy forum -ra. Ha pedig az ember felhívja a figyelmét erre a delikvensnek, akkor zúgolódni kezd, és azt mondja nagyképű vagy..... Pedig abszolút jó szándék vezérelt amikor közöltem vele hogy miként lelhet rá egy remek kis leírásra, és teljesen normális, semleges hangnemben írtam.... Ilyenkor ki a hibás?

    Vagy ott vannak a "írjátok már le lépésről lépésre hogy hogyan kell telepíteni a ..... disztribúciót". Esetleg hozzáteszik hogy "gyorsan kéne a válasz, nem érek rá utánanézni...:( Az ilyesmitől falra mászik az ember egy idő után. Akik pedig sokat segítenek, és régóta, oda sem figyelnek a buta kérdésekre, mert nem fárasztják magukat ilyesmivel... Amit meg is lehet érteni.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák