Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz seria #491 üzenetére

    Igen, pont ezt akartam írni én is, hogy a topikot visszaolvasva azért látni, hogy a gugli szolgáltatásai eléggé nélkülözhetetlen sok embernek, ami azért valamilyen szinten elgondolkoztató. ( meg a fb és a messenger, mobilbankok stb..)

    Amúgy csúcs ez a topik (mondjuk sejthető volt, hogy itt nagy viták lesznek :D) , mert nem is kettő hanem min. 3-4 táborra szakadt a topik - ami persze nem gond -, csak mindenki a lényeget felejti el, hogy ilyen csúcsmobil ár mellett (350-400ezer) nem kellene olyan kompromisszumokat kötni, amiket az eddigi modellek már tudnak (ráadásul olcsóbban)... sőt továbbmegyek, egyáltalán nem kéne.

    Ugyanis azért lássuk be gapps -ok (és egyéb itt felsorolt appok) nélkül sokaknak nehézkes az élet, de látom ezt is néhányan nem tudják felfogni itt.
    Meg azt se, hogy hiába elképzelhető, hogy rálehet varázsolni így vagy úgy a store-t vagy az appokat... de istenem ennyi pénzért ne kelljen már mókolni... igen, ha tényleg csak "alapszintű" alternatív telepítésről van szó (amit most még nem tudunk biztosra, csak találgatnak egyesek) akkor is ultragáz ilyen ár mellett.

    És igen, totál megértem, ha a sima user úgy van vele, hogy "miez a bullshit extra szívatás? najó, next!" és inkább vesz olyan mobilt ami tényleg "okos" is alapból.. és itt vissza is kanyarodnék a legviccesebb kommentelőhöz (Lami :) ), hogy mitől "használhatatlan" a mobil? (jelen állapot szerint persze) Nyilván nem az (hiszen hívni, sms-zni, zseblámpázni, fotózni tudsz, stb.), de a különböző (google, stb.) app-ok kötődése miatt, sokaknál elveszti az "okos" funkcióját a mobilt és nem mindenki akar/tud másodlagos mobilt tartani. (ez a komment a qva jó volt Aryon :D ) Tehát míg számodra amíg tudsz hívni és sms-zni addig jó, addig másnak ha nincs gapp-s akkor már "használhatatlan", mert csak nehezék a zsebében.

    na, jóéjt.

Új hozzászólás Aktív témák