Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Tomcat #9 üzenetére

    No-no! A support mindíg segít!
    1. telepítse újra.
    2. ne használjon virtuális meghajtót, letöltéskezelőt, torrentet, töredezettség-mentesítőt, ingyenes és fizetős programokat, majd telepítse újra.
    3. driver hiba, frissítsen, telepítse újra a játékot.
    4. telepítse újra az oprendszert, minden pertíciót töröljön, csak a játékot telepítse, mert akkor biztos jó. Esetleg telepítse újra.
    5. hozon létre új felhasználót, telepítse újra a játékot.
    6. ha a fentiek nem segítenek, keresse a forgalmazót, visszavesszük, esetleg próbálja újratelepíteni.

    Amúgy hasonló volt EA supportal, amikor a Gamespy serverek költöztek: kidobált a játék, erre azt mondták reinstall. Mire én: ott aneten 100 helyen, hogy költözés miatt van a galiba, csak akarom tudni meddig tart még. Azt nem tudják, de reinstall és jó lesz... OMG.

    Másik: megvettem egy régebbi game-t, nem futott. Mire kiderült a neten, hogy gyakorlatilag az ATI HD sorozatot egyáltalán nem támogatja (ne kérdezzétek miért, de ezt írták a játék oldalán a fórumban a panaszkodóknak). Visszavittem a boltba azok meg kekeckedtek: h rajta a minimum, olvassam el. Mire én: ha kicsit értenél hozzá, tudnád, hogy az én VGA-m sokkal jobb a minimumnál, de nem támogatja, amit b.tok ráírni... kiegyeztünk abban, h levásárolom, és a jegyzőkönyv szerint a DVD sérült volt.

    Persze van jó tapasztalatom is supportal, de most fikázós kedvem van ;]

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák