Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz HelloWorld #126 üzenetére

    Ultrán is 32 FPS?

    A bill. problémát meg lehet oldani. Pl. a játékhoz extra bill. kombináció kell, és vhogy emulálják, hogy az az extra komb. meg legyen nyomva, és neked elég csak a szimpla billentyűket.

    Szerk.: Igaz a Youtube flash, de ha ott belekattintasz, utána tudod vezérelni bill.-el, és az sem őrjíti meg a böngit.

    [ Szerkesztve ]

  • Penge_4

    veterán

    válasz HelloWorld #126 üzenetére

    Már azt hittem erőműved van. :D
    Amúgy egy F11 csodákra képes. Chrome-ban mikor előre mentem mindig görgetett felfelé, így eltakarta a képernyő az FPS-t.

    WonderCSabo: "Igaz a Youtube flash, de ha ott belekattintasz, utána tudod vezérelni bill.-el, és az sem őrjíti meg a böngit."

    Á, nem. Nálam a következőképpen szokott lezajlani. Írok mondjuk egy kommentet, közben váltogatok a fülek között mondjuk Ctrl+Tabbal, átváltok egy YouTube videóra, elindítom, megy, beletekerek, néha többször a lassú bufferelés miatt (ezért szar, mikor egy nagy videómegosztó van, mindenki arra ugrik és kénytelenek limitálni a sebességet), utána Ctrl+Tab aztán sárga kerettel ugrál a gombok között. Hát kapják be. Még a Ctrl+T vagy a Ctrl+W sem működik.

    Pedig csak a fel le nyilakat (hangerő), jobbra-balra nyilakat (tekerés, bár tekintve, hogy többnyire csak 10 perc alatti videók vannak lehetne 10 másodperctől kisebb időköz is) Space-t (Play/Pause) és az Entert (fullscreen) lenne szabad lefoglalnia. Ahogy a korábban linkelt tetris, ami lefoglalja a Space-t, de a többit nem. Flash-nél egyedül a Windows gomb működik. Az Alt is működik, de az Alt-os billentyűparancsok már nem.

    Ráadásul neked, mint FF usernek még az Operásoktól is rosszabb, mivel te görgetni sem tudsz, ha Flash objektum fölött van az egér, még fókuszban sem kell lennie.

    Sdi: Hát nem egy Crysis, bár én mivel még ezeken nőttem fel többre értékelem, mint bármilyen grafikát. Itt még nagyobb volt a játékélmény. A többiben meg maximum az szép, ahogy 32-féleképp szét tudsz verni egy hordót, de játékélmény sokszor nulla. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák