Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #76289792 #30 üzenetére

    Ez igaz, hogy a Oneplus túlságosan drága lett és már nem ér annyit, amennyiért árulja pl. az idei modelleket. Én is drágállottam már a 7-es szériát is, de mégis nagyon tetszik a 7 Pro/7T Pro. A Pixelek dizájnja viszont már évek óta nem tetszik, kivétel talán a Pixel 3a. Viszont megnézegetve a tesóm Oneplus 7T Proját a teljes kijelző engem annyira elkápráztatott, hogy én azt mondtam nekem ideálisan ilyen kéne Pixel telefonon hasonlóan szép hátlapi dizájnnal.

    Na most pontosan tudom, hogy ezt a Googletől sosem kapjuk meg vagy majd csak egyszer egy távoli galaxisban valami csillagászati áron... :U Szóval az a terv, hogy várok fél évet és akkora már kapható lesz a 7T Pro emberibb áron(ha másnem Kínából, nem érdekel), vagy megveszem a tesómtól annyiért, amennyiért az újat venném és ő meg vehet magának amilyet akar.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák