Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    Az ilyen cuccok használói 90 %-ban tisztában vannak a veszéllyel ezért gyorsan szereznek okosított vírusirtó liszenszet :)

    A pénz értéke ha a nagy tömegeket nézzük 0
    Angliában 1 liter benyó=1 GBP(Kb 370 forint)
    Országunkban 1 liter kb 300 forint.
    Angolok nagy tömegének átlagfizetése 4,5x nagyobb a magyar egyszerű embereknél....

    No para egyébként kevesen vesznek drága vírusírtót kell egy kis ingyenreklám.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Morden24 #13 üzenetére

    Ha nincs pénzed fiatalként és nem puccos kényeskedő ficsúr vagy még mindig van lehetőséged foglalt házban lakni.De neked valszeg az ilyen dolog gáz a mikróhoz is selyemkesztyűt húzól.Lakást szintén nem london belvárosában kell bérelni.4-en laktunk külvárosban 540 fontért kb 200000 forintért béreltünk korrekt kulturált lakást.
    Egy sör krimóban:2 font kb 760 ft.Guinness
    Közértben:1.40-1.7 font
    Itthon krimóban a szakadt ászok is 300 ft felett van.

    Fizetésem 5x volt a hazainak megélhetés 2x drágább kb.Persze mindezt átlag életszinvonalra értem.
    Arányok fórumtárs arányok.
    Ezzel a kommentel egálba hoztam a személyeskedést mint kértem már párszor az ilyen dolgokat privátban kérném tőled.
    De látom ez neked nem megy.
    Off vége.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák