Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bozont #13 üzenetére

    Nem lenne felesleges, mert 1080p120 SDR módban most meg lehet csinálni PC oldalon azt a 60+60 BFI-t, amit a Panasonic tol firmware-ből, de az LG jelen állás szerint "sohasem" fog támogatni TV oldalon, de 4k/HDR-ben ezt most nem megy.

    Ugyanakkor szerintem már így is veszélyes talajon mászkálunk a teljesen korrekt PC módokkal. Biztos felmerül a kérdés, hogy meddig lehet ezt feszegetni anélkül, hogy néhány deviáns excentrikus hülyén kívül (mint pl. én) vérszemet kezd kapni az átlag Jóska is, hogy a kis 30", ratyi képminőségű LCD monitor árának durván kétszereséért 55"-os OLED kijelzőt kaphat, ami azért mégis csak "ég és föld" különbség képminőség és méret élményében...?
    Persze ott van most beégetve a vásárló fejébe az, hogy van TV és van PC monitor, a kettő teljesen másra való, nem jut eszükbe olyan badarság, hogy egyszerűen hátrébb húzza a széket a nagyobb képátlótól, és máris kényelmesebb és élvezetesebb, mint odabújni a kis téglába, mert kellemesebb a szemnek messzebbre fókuszálni. De ez így is "jó", mert ugyan attól a gyártótól vesz relatívan jó drágán két készüléket is (TV-t és monitort is).

    Bár amúgy nem is bánom annyira jelen pillanatban, mert ha túlkereslet lenne az OLED TV-ikre, nem futotta volna ki annyi pénz az én jelenlegi "monitoromat", amit pánikroham nélkül hajlandó lettem volna elkölteni rá és még mindig plazma monitorom lenne. Szóval gyerekek, az OLED Tv nem monitornak való, beég és STD-t terjeszt, meg minden... :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák