Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    hát ez aztán bejelentés...2018.-ban egy ilyet csinálni kb olyan mintha a blackthorne-hoz, vagy a last vikingshez kiadnának 3 új pályát, nesze semmi fogd meg jól, húzzunk le még róla egy bőrt, a név eladja magát, tudjuk, hogy nem alkotunk semmit, de költséghatokény, megvan a motor, van egy maroknyi kolléga, akik összedobták túlórában két hét alatt, vagy lehet még az sem volt, mert éppen kvára nincs semmi ötletünk csináljatok valamit fiúk......és mint látjuk mennyien olajaz vizelnek tőle....szégyen&csalódás lehetne ez az alcime.

    nekem a warcraft 1+2 volt a szerelem, a három kétségtelen, hogy sokakat bevonzott (sokat játszottam vele, de nemvolt meg a "ding"),nekem dune2 után az egy volt nagy dobbantás....etalon, mint az első amire emlékszem: dune2,ez majd utána a többi c&c, redalert, starcraft,

    ha nem w3 név alatt futna, csak kijött volna egy kis csapattól, mindenki röhögne kb, és azt hiszem a bevételük az áramot nem fedezni amivel a gépparkot müködtették....mint itt a felettem lévő commentben a video....pofás-pofás, ha 15-20évvel korábban látom.

    várom, hogy a heroes3 meg a dungeon keeper kapjon egy 4k upgrade-t, mi meg verhessük a seggünket a földhöz.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák