Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz anulu #19 üzenetére

    Nálam bitdefender free + defender "másodlagos" védelme.

    Mostanság gondoltam hogy áttérek defender only-ra mert valamikor utoljára SP nélküli XP korszakban nyaltam be vírust, szóval nem igazán érzem indokoltnak. Nosza bitdefender legyalul, defender szólt hogy hopp ő átvenné a helyet, mondtam neki hogy hajrá. Aztán 5 percenként random kikapcsolt, telespammelte a notification centert hogy leállt, indítsam újra, akkor megint ment picit, megint meghalt. 4-5 restartig próbálkoztam hogy észhez térjen de nem sikerült neki, ugyanúgy leállt random.
    Akkor bitdefender vissza, azóta is remekül megvannak egymás kezét fogva.

    Ugyanakkor örülök hogy fejlesztik, mégiscsak MS ismeri a legjobban a saját rendszerét (bár a mostani bukdácsolás amit levágnak vicc), csak kérdés hogy mikor lesz belőle EU szintű hiszti hogy ellehetetleníti a konkurenciát mint anno a WMP meg az IE. EU amúgy is hajlamos mostanság büntetgetni, szinte már előre látom a vírusirtó választóképernyőt friss install után...

    Ugyanitt picit off: Feltettem a petya updatet tegnap estefelé és azóta eléggé röcög a rendszer. UWP appok beakadnak és kilépnek maguktól (mailben írom a levelet aztán huss), asztalon nem tudok kijelölni és kattintani, de a start menü meg megy (kb reciproka az elején jelentkező startmenü befagyásnak). Újraindítás után megint hibátlan kb fél napig aztán megint kezdi, akkor egy restart megoldja... bár ezt kimondottan nehezményezem, nálam csak sleepbe szokott menni a rendszer, csak akkor indítom újra ha az update kéri. Ehhez képest a napi 2-3 restart kimondottan fájna még SSD-n is, főleg azért mert millió+1 programomat újra kell indítgatni.

    Értem én az MS törekvéseit és egyet is értek a szellemiségével (kötelező update, beépített virnyákkergető, relatíve használható default appok), de a minőség amit produkálnak rossz vicc kategória. Minőségellenőröket redmondba!!!!!!4!4!4!44négy!4!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák