Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz NandoXXL #34 üzenetére

    A Nokia tönkretétele a helyesebb megfogalmazás.

    Bár a Nokia is vastagon sáros abban, hogy sokáig erőltette a Symbiant amikor már mindenki elindult az Android felé, aztán már nem volt más lehetőségük, mint elfogadni az MS pénzét, aki azután rövid úton átlogózta Microsoftra a készülékeket és néhány év alatt ment az egész WinMo őrület a kukába.

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz NandoXXL #34 üzenetére

    Így korrekt. Nézd (és ismétlem, kiemele és aláhúzom, hogy nem védeni akarom az MS-t, csak kicsit realistábban hozzáálni mint egyből szardobálni, mert MS) én úgy látom, hogy a Win7-tel eléggé helyre tudták állítani a reputációjukat és nem nagyon emlékszem az elmúlt 6-9 évből kék halálra. Talán egy eset volt. Ez az előzőekhez hasonlóan remek. Éppen a tesztelési metódusuk javított ezen, aztán ezt most jól elcseszték és hibát hibára halmoznak megint a frissítésekkel, ami minimum felháborító 2019-ben.
    Másrészt meg a nagy cégek átka, hogy kurva nagy vízfejük lesz egy idő után. A vállalati rendszer és hierarhia sem feltétlenül kedvez a hatékonyságnak. Szóval van baj, de azért az MS sem az ördög. Ahogyan a többi nagy IT cég sem, csak kurva nagyon, rohadtul pénzt kell termelniük a részvényeseknek és így tovább. Ez elég a hibák megágyazásához, ami persze nem menti fel őket. De mondom; ettől még nem az ördögök. Ne essünk neki egyből a "szövőgépeknek", mert azok léteznek.
    Végül; ezzel együtt is nehéz tolerálni bizonyos dolgokat. Említettem a hibákat, te is mondtál párat, de lehetne még találni. ...és nem csak az MS-nél. ;)

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák