Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Dare2Live #27 üzenetére

    Szenilisedő öregek lehúzása, átverése nagy biznisz ma Magyarországon.

    Egyszer szívességből vállaltam egy telefonon megígért "értékes ajándék" átvételét egy már nehezen járó öregnek, beszarás volt, amit a jelzett helyen láttam: termékbemutatóval egybekötött egyértelmű lehúzás, ott mondták meg, hogy az ajándék akkor jár, ha vesznek is valamit azokból, amiket most nekik be fognak mutatni. Az átlagéletkor a teremben 65 fölött volt, és a bemutatót tartó fickó tekintete olyan volt, mint egy hiénáé. Ha már hiába jöttem (ezt mondjuk előre tudtam, csak nagyon kérve voltam), jó hangosan mondtam, az egész terem hallhatta, hogy nem kérek ebből az átb@szásból, aztán eljöttem. Villámokat szórt a termékbemutatós pasi szeme, nekem meg kedvem lett volna kiverni belőle a szart is valami fa testápolóval.

    Amúgy ez a szenilisedés számomra nagyon félelmetes; remélem, elkerül majd engem. Hogy lehet az, hogy eszükbe se jutnak már időseknek olyan dolgok, hogy mi lehet egy ilyen "ajándék" esetén az ajándékozó haszna, miért van az ajándék, hogyan és hol keletkezik profit a történetben...?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák