Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    "A hírközlési hatóság a jogsértések miatt 20 millió forintos bírsággal sújtotta a UPC-t, kötelezte arra, hogy módosítsa az ÁSZF-ének jogsértő részeit"

    Jó lenne, ha a korlátlan adatforgalommal árult csomagok is a nevükön lennének nevezve végre, nem pedig az apró betűs részből derülne ki, hogy van olyan a korlátlan adatforgalom mellett, hogy extrém használat -már 300 GB-ot elérve, és meglehetősen kellemetlen következményekkel!
    A korrekt az lenne, ha az ügyfélnek 300 GB-os adatforgalommal kínálnák a csomagot azonnal láthatóan; manapság az általuk extrém használatnak titulált adatmennyiség szerintem már kicsit sem extrém, konkrétan egy nap alatt is elfogyasztható valamelyik nem is leggyorsabb csomagjukkal. Na, az lenne az extrém használat: 300 GB 1 nap alatt, nem pedig az, hogy a "korlátlan" adatforgalmad mellett figyelned kell arra, mennyit YouTube-ozol havi szinten!

    No meg minek egyáltalán a szupergyors internet a korlátlannak hazudott, valójában pedig 300 GB-os adatforgalom mellé?!

  • Fred23

    nagyúr

    válasz kali #18 üzenetére

    Köszi szépen, akkor nem fogok aggódni!

    Nem kaptam még levelet én se, pedig átléptem már néhányszor kicsivel az említett határt, mondjuk sosem nagyon, 320 GB fölé még nem mentem. Viszont a korlátozás ténye maga zavaró, ha egyszer korlátlanként hirdették meg, szóval szerintem ideje lenne kivenni azt az apróbetűs részt; vagy mondják azt, hogy mostantól 500 GB adatforgalom, az is korrektebb!

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Dare2Live #27 üzenetére

    Szenilisedő öregek lehúzása, átverése nagy biznisz ma Magyarországon.

    Egyszer szívességből vállaltam egy telefonon megígért "értékes ajándék" átvételét egy már nehezen járó öregnek, beszarás volt, amit a jelzett helyen láttam: termékbemutatóval egybekötött egyértelmű lehúzás, ott mondták meg, hogy az ajándék akkor jár, ha vesznek is valamit azokból, amiket most nekik be fognak mutatni. Az átlagéletkor a teremben 65 fölött volt, és a bemutatót tartó fickó tekintete olyan volt, mint egy hiénáé. Ha már hiába jöttem (ezt mondjuk előre tudtam, csak nagyon kérve voltam), jó hangosan mondtam, az egész terem hallhatta, hogy nem kérek ebből az átb@szásból, aztán eljöttem. Villámokat szórt a termékbemutatós pasi szeme, nekem meg kedvem lett volna kiverni belőle a szart is valami fa testápolóval.

    Amúgy ez a szenilisedés számomra nagyon félelmetes; remélem, elkerül majd engem. Hogy lehet az, hogy eszükbe se jutnak már időseknek olyan dolgok, hogy mi lehet egy ilyen "ajándék" esetén az ajándékozó haszna, miért van az ajándék, hogyan és hol keletkezik profit a történetben...?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák