Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adam's

    újonc

    Sziasztok!

    Új vagyok itt ,sokáig nézegettem hová is tegyem ezt a kérdést,nem igazodtam el,remélem azért jó helyen vagyok,mert elég égető,hogy hozzáértő választ kapjak.
    Nos a következő helyzetbe csöppentem.Egyik haveromat megkértem,hogy kamu facebook képpel és névvel,vagyis kamu profillal jelölje be,és írjon rá facebookon a barátnőmre,kíváncsi voltam mennyire kapható,megingott a bizalmam benne.A haverom meg is tette,nem volt nehéz dolga szinte egyből visszaigazolt a barátnőm,elkezdtek chaten beszélgetni.Hosszú órákig beszéltek,letagadta,hogy vagyok neki ,csomó mindenben mást mondott,mint ami van,szóval a gyanúm beigazolódott.Mondtam a havoromnak ,hogy rendben,ennyit akartam tudni,törölje a kamu profilt és ennyi.De a barom nem bírta megállni és leírta a barátnőmnek,hogy mekkora hazugnak tartja,és csak ezután törölte magát.A barátnőm,vagyis mostmár ex,rájött,hogy én voltam a háttérben,és azt mondta,lementette a kamu profilképet és a beszélgetést is,és fel fog jelenteni az ismeretlen haverommal együtt.Az lenne a kérdésem,hogy ezt tényleg megteheti? Van jogalapja? Lementett beszélgetés alapján ip cím megszerezhető,rendőrség bevonható? Mert igazából nem lett megfenyegetve,semmi ilyesmi.Köszi előre is a választ. :F

Új hozzászólás Aktív témák