Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Áfogat

    csendes tag

    válasz bambano #43 üzenetére

    Azért itt érzek egy kis kettős mércét, és nem vagyok biztos benne hogy a T érdeke ellentétes az ítélettel.

    Amennyiben közérdekű (nem tudom megítélni, érzésre az, de gondolom a bíró szakvélemény alapján döntött), akkor a T minimum hanyagsága mit vonna maga után?

    Ha nem közérdekű, akkor meg pontosan miért is kellene ülnie?

    Így döntött az erre hivatott szervezet, ennyi. Szerintem az nem megy, hogy nekiállok a teljes információ halmaz ismerete nélkül minősíteni valakit, hogy rosszul végezte a feladatát. Btw. a T (nyilván alulfizetett) jogászainak nem sikerült lenyomni az álláspontjukat a bíróság torkán, akkor csak sántít valami a történetben, nem?

    Elment, jelezte, baxtak megcsinálni, és egy idő múlva, amikor a T belső bürokráciáján átment az értesítés nekiálltak háborogni, no komment. Valahogy az az életszerű helyzet sántít, hogy a srác betört, majd fogta magát elment a szolgáltatóhoz, és követelte az alkalmazását az érdemeire hivatkozva min br. 800 eFt-ért. Értem, hogy a cikkben ez van leírva, de egy picit kritikusabban lehetne viszonyulni mindkét félhez.

    Lehet követelni, hogy ültessék le, de nézzünk már körbe, és tegyük fel a kérdést: valóban ez lenne az első számú probléma? Őszintén milyen problémát okozott a srác (reputáció vesztésen kívül)? Érzésre szerintem egy tök korrekt, kompromisszumos ítélet született mindkét fél számára.

    No offense, előre is elnézést, ha bármilyen módon sértő lett volna, abszolút nem volt ilyen célom vele.

    [ Szerkesztve ]

  • arty

    veterán

    válasz bambano #43 üzenetére

    en meg otszazadszorra is leirom, hogy semmifele kart nem okozott. sot: a telekomnak hasznara valt h kiderultek a kiskapuk....

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák