Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacc

    aktív tag

    válasz solfilo #16 üzenetére

    Igen, es en megvettem kulon 40 dollarert. (Ez az internet szolgaltos fele akcio, a regi ugyfelnek magas aron, ay ujnak olcsobban, nesze neked huseg).

    Egyebkent jo, ezert az arert talan van jobb is. De gond nelkul betudod epiteni - Azonos aru Noctuahoz, Be Quiethez kepest - aki mar reg szerelt annak is konnyu betennie, nem kell merecskelni, szamolni.- , nem utkozik a ramhoz, nem magas, utobbinak az az elonye, hogy alacsonyabban van a sulypontja is, nem nehez, nem terheli az alaplapot.
    A 2700-as csak egy 65wattos proci, nalam alapalapotban 35fokos a cpu, 50%-100% terhelesnel 40-50fokos.
    Ezaltal a zajszintje is alacsony - egy gtx 1080 tarsasagaban es egy nagyon forro nvme mellett - igaz mesh hazban meg 5db haz venti is forog pwm-ben. Igy a levego aramlas is sokat segit.

    Tipp: Phantek es Fractal Design ventiket cserelni kell amit kap az ember a hazhoz, eszmeletlenul hangosak. Eleinte azt hittem hogy a gtx vagy a wraith max huto volt ilyen hangos, de kivettem a fractal design ventijet es mennyien halk lett, terheles alatt hangosabbak, de akkor is szepen duruzsolos hangja van igy a rendszernek.

Új hozzászólás Aktív témák