Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz Penge_4 #12 üzenetére

    Nem voltam eléggé nyilvánvaló és nem is látok bele ennyire...
    Kb. 20 valóban hasznos kiegészítőt telepítettem eddig, elvagyok velük.. :)
    5-10-et használok rendszeresen.
    Nincs szükségem többre. Ez is sok, magánfelhasználásra.
    Annyit látni, hogy tízezrek töltenek 1-1 alkalmazást, ezek közül igen kis százalékot érdekel, mi van a fájlban pontosan (kódolás).
    Nem jogos? Aminek "sniff" van a nevében, miért kell telepíteni?
    Valószínűleg, aki használgatta vagy el sem olvasta mit szed le, vagy valami "csúnyaságot" akart művelni.
    Erre mondják sztereotip, hogy aki normális keretek között internetezik, nincs szüksége vírusvédelemre. Persze ez így önmagában nem indok de jó kiindulópont.
    Mellesleg egy idő után úgy lehet nálam is FF-ből Chrome, mint nemrég a sokáig dédelgetett Vistából 7. Lassan tényleg csak idő kérdése. :U
    Kiegészítés:
    Nem is a "Mozilla Team" dolgozik a kiegészítőkkel, hanem a feltöltőik/fejlesztőik.
    És nyilván megoszlik, ki milyen munkát végez, honnan veszi az infókat hozzá, mennyire igényes és van mögötte felkészültség, háttér, milyen szándékok mozgatják...
    Sokak ezt a "munkát" kiugrásnak, ujjgyakorlatnak tekintik... Más kérdés, hogy a "főoldalnak" nem ártana néha mögéjük néznie, kiket "támogat". Viszont itt tényleg jön a "mennyiségi" kérdés.
    A "minőség" alatt azt értettem, ami bár messze nem tökéletes, hasznos és működik.
    (És persze nincs a címben említett cucchoz hasonló nyavalyája.)

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák