Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bossyy

    tag

    válasz vicze #27 üzenetére

    Pontosan tudom, hogy az eredeti dobozban 3 illeszték van, mivel én magam bontottam ki :-) A másolat szót nem értem a hozzászólásodban. Kínai termék, tudom, de a szóban forgó Jabrát sem Henrik Magnusson szerelte össze Göteborgban, hanem Csen valahol Kínában, ebben mindenki biztos lehet. aptX nincs az Awei-ben és a Jabrában sem, csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy 2-3 szoros árkülönbözet mellett nem illene a drágábbik terméknek olyan hibajelenséget produkálni, amit a sokkal olcsóbb nem csinál. A külföldi dollárban kifejezett árakkal pedig nincs mit kezdeni, az iPhone is van ahol 100 ezerrel olcsóbb, ez van. De az általad írt 25 dolláros ár, az durván 6 ezer forint, ennyiért gonolom be lehet szerezni külföldről. Míg Magyarországon 15 ezerért kapsz hozzá plusz 3 memóriahabos Comply illesztéket (a Telekomtól rendelve is jár hozzá) és hivatalos magyar garanciát, szervíz hátteret (bár ezeket jellemzően úgysem javítják, hanem cserélik ha baj van). Vagy 50 ezerért Jabrát. Lehet választani kinek mi éri meg.
    Futáshoz egyébként Sony MDR-XB80BS - t használok, amiből 30 ezerért sem spórolták ki sem az LDAC sem az aptX - támogatást, kissé nagyvonalúbb ajánlat úgy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák