Új hozzászólás Aktív témák

  • attila6152

    csendes tag

    ...hát a fekete pénteken (-25%) beszereztem egy Jabra Elite 65t-t, miután vagy két hétig böngésztem jobbféle TWS után a neten, maradtam ennél. Nem is bántam meg :)
    Amazon-ról jött meg, pénteki rendelést követően 72 órán belül, HÉTFŐN REGGEL!
    Hozzáteszem, nem vagyok "vájtfülű" , Spotify, sport közben zenehallgatás 40%, telefonálás 50%, Youtube, filmezés 10%
    Tehát koncert hangulatotra nem vágytam, sem stúdió minőségre, azonban egy jó hangzásra nagyon is igen.
    Nos 5 napi intenzív használat után mondhatom, komprisszumok nélkül pontosan azt kaptam amit vártam... ergo, soha többet vezetékes füles!
    A kialakítás és az anyaghasználat csillagos 5-ös! Viselete sokkal kényelmesebb mint a vezetékes AKG fülesemé (innentől fiókban) :DD
    Párosítás pikk-pakk. A Jabra Sound+ app egyszerű és pont annyit tud amennyi kell!
    A szkeptikusoknak mondom, 5 nap alatt egyetlen megszakadás sem volt 8-10 méteren belül. Hangminőség nekem több mint tökéletes az én használati szokásaimmal.
    Telefonálás: na ez is fontos volt nekem és nem csalódtam. Füles dobozból ki, fülbe be, kis hölgy beleszól "connected" és go... Ugyanez működik folyamatban lévő hívásnál is, pillanatok alatt kapcsolódik. A bluetooth kapcsolatot kiválóan veszi át az autóm rádiójától is, vagy éppen adja át ha úgy akarom. Egyszerűen PERFEKT! Semmi fennakadás. Úgy működik, ahogy kell. Több mint kiválóan és kristálytisztán hallom a hívót (jobban mint a vezetékes fülesemmel!). A partnerek pedig szintén SOKKAL jobban és tisztábban hallanak engem zajos környezetben is!
    Szóval a lényeg: kaptam egy tökéletesen működő telefonálásra és zenehallgatásra egyaránt tökéletes eszközt. És a kábel nélküli szabadság... nos, ez megfizethetetlen :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák