Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    válasz Graphics #5 üzenetére

    Ha valamit adnak (oké nagy haszonnal) valamennyiért, és abból engednek egy picit akkor a kutyát nem érdekli. Ha többet (igen, még így is nagy marad a haszon) akkor persze, hogy felfigyelnek rá. Az emberek és a fórumozók is.

    Mint ahogy mondtam nem egészen értem, hogy (a nem is olyan rossz technikai paraméterek ellenére) miért felsőkategóriás ez a két modell.... Részemről nem vennék ilyet még ha fél áron adnák sem...

    De ez a kinti dolog... Igen, halál jó áron be lehet szerezni sok mindent kintről jóolcsón. Tény. Egyre többen be is merik vállalni az is tény. De még mindig nagyon sok olyan ember van aki bizalmatlan egy esetleges jövőbeli garanciális probléma lebonyolítása miatt.... :U Nem hinném, hogy ezt bárkinek fel lehet róni.

    Miért "baj" az, hogy ha van egy olyan réteg akinek sokat jelent az, hogy itthon meg tudja venni, itthon tudja intézni az esetleges garanciális dolgokat és nem neki kell személyesen intézni a postázását Koreába, Kínába vagy oda ahova. Esélyes, hogy jelen esetben gyakorlatilag a hírben szereplő cég lesz az, aki ezeket intézi helyettük, de akkor is...

    Ez a külföldről olcsóbb dolog vissza-visszatérő téma.... Újra és újra. Igen, olcsóbb. Igen, sokkal olcsóbb. De akkor is sok ember van akinek nem alternatíva. Szerintem.

    Szerk:
    Ja és még annyi, hogy igen, felmerülhet egy akármilyen napi használatú műszaki eszköznél az esetleges probléma. Gyártótól és eszköztől függetlenül. Sajnos azt ki lehet jelenteni, hogy nem éppen az örökkévalóságnak készültek... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák