Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Eperfa #10 üzenetére

    tudom, mekkora a különbség, és az első verzió nem is várható el olyan szolgáltatásoktól, mint @invitel.hu, @axelero.hu, és hasonlók, ahol kb 1millió emeilfiók van, és érkezik másodpercenként 3-400.000 levél akár.
    itt a második verzió jöhet csak be.

    de ahol vesz az ember egy domaint, ott az elsőt várja el, meg is kaptam :)
    beérkezés után ellenőríz SORBS, Spamhaus, Abuse, meg a rák tudja milyen lapokon, meg kb 100 féle feltétel alapján, és pontoz. 5.0 ponttól fejlécet átírja [SPAM]-al kezdődőre, hogy tudj vele te is mit kezdeni, majd kérésemre 10.0 pont felett már töli is a serverről, így csak az éppen túl gyanús emailek amikkel foglalkozni kell, kb napi 40-60db marad így, eddig nem volt vakriasztása.

    és azt is tudom, mekkora kárunk származott abból, hogy a Taiwani kollégák serverén az smtp rosszul volt konfigolva, és a return address 192.168.x.x-re volt állítva, és a datanet, mint akkori mail szolgáltatónk kidobálta a leveleket, mert hibás a fejléc alapon szűrtek.
    a konténerünk meg 2 hétig állt a kikötőben :(

    nehéz megtalálni a középutat...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák