Új hozzászólás Aktív témák

  • Teszla_

    senior tag

    Mi nemrég voltunk böllérversenyen, és ott megálltunk egy kis kocsma előtt, ahol az út elég széles volt. A lehető legjobban lehúzódtam az útról, mivel parkoló itt nem volt, de még így is volt egy fél ajtónyi hely a mi autónk és az út között. Mikor már visszafelé mentünk az autóhoz, akkor láttam, hogy valamelyik marha meghúzta a visszapillantót :((( Még szerencse, hogy nem csak befelé lehet hajtani, hanem valamennyire kifelé is. Ha ez nem így lenne, akkor valószínüleg az úton kereshettem volna a visszapillantót :( És az még valószínűbb, hogy nem találtam volna ott egy telefonszámot, hogy hívj fel vazze, mert én törtem le a visszapillantódat.
    Ez már nem szervesen ide kötődik, de azért elmesélem, hogy milyen volt az a hely, ahová először parkoltunk ezen a napon.
    Amikor beértünk a településre, mindig arra mentünk, amerre a tábla mutatta, hogy arra van a böllérverseny. Ezzel nem is volt gond egészen addig, amíg nem találtuk meg az első ''szervező'' emberkét, aki illedelmesen beterelt minket egy utcába, hogy ott parkoljunk. Na ez az utca úgy nézett ki, hogy középen egy sáv járható, az út két oldalán pedig egymás hegyén-hátán autók. Persze tolatni már nem lehetett, mert mögöttünk is jöttek, és szemből is. Aki itt megúszta karcolások nélkül, annak iszonyat nagy szerencéje volt. Itt még volt annyi eszem, hogy behajtsam a visszapillantót.
    A poén az egészben, hogy az utcáról csak arra lehet kimenni, amerről bementünk :((

Új hozzászólás Aktív témák