Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Viszlát #1 üzenetére

    Azannya, de gyorsan reagáltál!

    ''Jani''-t ismerve igen.

    De nézzük tényszerűen a dolgokat.
    Szerintem mindannyiunkban él egy régi kedves. Vannak, akik képesek tényszerűen kezelni, vannak, akik nem. Nos, az utóbbiak társának keserves az életük. Állandóan szenvedniük kell, mert nem egyeznek társuk szerelmi tárgyával.

    Nos, ''Jani'' képes volt faképnél hagyni hamis bálványát. És tuti, hogy akkor is otthagyta volna, ha Ilon a világ legvonzóbb nője. Már a felajálnkozás is elég büdi ahhoz, hogy elfogadja. Férj távol, akkor nosza ágyba? Miféle perszóna az ilyen? És ugyan hány férfi kapott hasonló ajánlatot? És hányan fogadták el?

    Velem együtt vallja az elvet, mely szerint egy feleség, nem csaljuk meg. Mi vagyunk a kevés hülyék közül valók.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Ra3

    őstag

    válasz Viszlát #1 üzenetére

    biztos hogy nem :) szerk: Janit nem ismerve én csak általánosítok...

    egyébként az írás jó példa arra is hogy az idő megszépíti az emlékeket, az emberek hajlamosak a dolgok árnyoldalairól megfeledkezni, bár lehet hogy Janit egyszerűen elvakította a szerelem, és régen még nem látta hogy Ilonnak vannak rossz tulajdonságai is. ha jobban belegondolok van is egy hasonló régi barátnőm, szívesen találkoznék vele, kiváncsi vagyok hogy mai szemmel, így közel tíz év után milyennek látnám.

    [Szerkesztve]

    ''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

Új hozzászólás Aktív témák