Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    SZerintem jó, hogy van lelkesedés és nem baj, hogy olyanok is próbálkoznak akinek még(!) nem kéne, és esetleg olyasmivel is amivel nem kéne. Szerintem simán el kell bírnia ezt az oldalnak. Egy két írás után a kritikák által ugyis vagy belejönnek vagy abba hagyják.

    Lortech: :C. Egyébként a 2/a kategóriaszerű korlátok legyőzése ellen szerintem jó trükk, ha az ember kezdőknek való bevezetés céljával írja a dolgot vagy ha egy szűk konkrét területre szűkíti a mondandóját. Ez viszonylag kockázat mentes. A világosságra figyelve baromi jó cikkek lehetnek belőle (szerintem Cerebellum cikkei valami ilyesmik és szerintem nagyon nagyon jók lettek :C ). Egyébként ez nekem is komoly probléma a tanulásban is. Az ember könnyen túl kombinálja, hogy mit is akar az elkészítendő munkáknál és könnyen az lesz a vége, hogy az adott feladatot áttolta a köv félévre :DD Pedig simán elég lett volna egy kis adott részterület jó világos összefoglalását nyújtani, nem kellett volna valami extra okosságra törekedni, amit még nem nagyon írtak máshol (sőt talán ez is könnyebben jöhet majd ha az említett módon indul neki, de ha nem jön akkor is csinált az ember legalább valami egész tisztességes dolgot)...

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák