Új hozzászólás Aktív témák

  • Protezis

    őstag

    En egyszer probaltam. A fegyverek pontatlanok voltak, a szel elfujta a lovedeket repules kozben. Ezen kivul az egyik f@sz csapattarsam beallt kempelni a bunkerunk ajtajahoz. Ezzel meg nem is lett volna baj, csak az allatja hiaba latta, hogy kimegyek szetnezni, fel perc utan, mikor visszamentem epp, hogy beleptem az ajton, fel meterrol fejen lott. Hiaba a maszk, a lyukacsos reszen atment a sarga festek, ami aztan piros lett a veremtol.

    Normalisabb emberekkel, normalisabb fegyverekkel kiprobalnam megegyszer.

  • Polacheck

    HÁZIGAZDA

    Jó dolog a paintball. Anno 6-7 évvel ezelőtt játszottam első alkalommal, azóta évente 1-2 alkalommal fixen elmegyünk játszani. Én általában a védőruha alatt alsónaciban és pólóban nyomom, de nekem is volt olyan kollégám, aki nyáron 35 fokban garbóban tolta. Csúnyákat lehet közelről kiosztani vele, messzire valóban elfújja a szél a golyót, de ezekkel számolni kell.

    A kedvenc pályám egyébként szentendrén volt egy normandiai partraszállás mintájára épült rész. A nyitott teret mindössze fák néhány gumi és térdig érő fű szegélyezte, szemben egy domboldal, aminek a tetején foglaltak helyet a védők. A támadók egy fix pontról indultak, ami maga volt a ''hajó'' az elején egy hatalmas pallóval, amit lecsapva kellett kirohanni a nyílt terepre. Igazi feeling volt, amikor elhangzott a sípszó, már kopogtak a golyók a még csukott ''ajtón'' aminek ledöntésével rohantunk ki a hajóból, miközben 3-4 ember fedezőtűzzel próbálkozott. Elhullotunk, mint a legyek, de átéltem a partraszállást. :)

    Még egy érdekes pályán jártam a játékok alatt, itt egy kiégett busz volt a teljesen üres tér közepén, a másik oldalon pedig néhány roncsautó és hordók. A feladat egyszerű volt: a terrosisták elfolgalátk a buszt, a jófiúknak pedig vissza kellett venni tőlük. Ez is kemény élmény volt :)

    less qq more pewpew!

  • bolondember

    MODERÁTOR

    hű, egyszer én is voltam - nagyon korrekt cucc...
    Na ja. jó kis testedzés is - csak olyan cipőt kell húzni, ami fogja a bokát (zászlórablásnál a két kör alatt mindkét bokám majdnem kiment)...
    De szeressük ám! :R

    Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Mi is járunk játszani évente egyszer-kétszer (többre nem nagyon lehet összehozni a kis csapatot). Az én tapasztalataim:

    - A toroklövés nem jó, valamit célszerű a nyaka köré kötni az embernek
    - Megéri beruházni egy normális sisakba (tizeniksz ezer forint) és egy pár paintball kesztyűbe (pár ezer forint), sokat javít a játékélményen, pl. ha a sisak antifog-os, azaz nem párásodik (vagyis párásodik, de jóval később, mint a ''common'' sisakok)
    - Nagy távra értelmetlen célbalőni, ha nincs saját fegyvered; a közös fegyverek elég pontatlanok - csak a golyót pocsékolod

    Marha jó dolog. Most abban gondolkodunk, hogy kipróbáljuk az airsoft-ot is.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • SaNyEe

    aktív tag

    válasz bLaCkDoGoNe #4 üzenetére

    hát ha torkon lőnek az tényleg elég kellemetlen, nekem szerencsére még nem volt benne részem :)
    Ennyit egyik sisak sem ér, ezen a pályán biztosítanak kesztyűt is ha kérsz, most már én is hordom :DDD
    A sisakra pedig valami anyagot kennek fel amitől nem párásodik be, kibír 4-6kört is akár a kánikulában.
    Hát a fegyverek tényleg viszonylag pontatlanok, az első 50 lövés nagyon pontos addig elég nagy a nyomás is a tartájban aztán egyre íveltebbek és lassabbak lesznek a lövések mígnem szellent egyet a tartály :B elég mókás mikor becserkészel valakit, a háta mögé lopakodsz és lőni akarsz mire csak egy hátvágánygáz hangorkánt hallat a fegyver :DDD
    15 méterig elég pontos aztán tényleg felesleges lődözni . .
    Airsoft is nagyon jó lehet, egyenlőre ezzel elvagyunk :)

    -- end of transmission --

  • MBazsee

    tag

    Én is kipróbáltam egyszer! Az egy leírhatatlan élmény, ezt nem mesélni kell, hanem átélni! Utánna nem fáj semmi. Én az első próbálkozás alkalmával egy szép fejlövést kaptam, de csak a fülem felett oldalról súrolt. Az egyik legjobb élmény volt! Nagyon szeretnék legalább havonta elmenni egyet klőni, de mivel nincs autó és csapat akit el lehetne hívni így várni kell. Szívesen kipróbálnám a pályátokat, de nekem kicsit messze van!

Új hozzászólás Aktív témák