Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz bambano #24 üzenetére

    Ennyi erővel minden egyes bankrablás terrorcselekmény lenne: hallottunk már olyan bankrablásról, ahol a rabló nem félemlítette meg az alkalmazottakat? +nincs minden rablónak egyéni érdeke? (=rablás+utána szabad elvonulás, ami érdekében pl fegyvert fog az áldozatra)??

    #12: sztem nincs itt semmi zavarosság: egészen 1xerűen arra akartam felhívni a figyelmet, hogy 8-10 éve, mielőtt a ''terroristázás'' divatba jött, addig a gyilkos gyilkos volt, a bankrabló bankrabló. Nem pedig Al-kaidás terrorista...
    Ha hiányolod, hogy miért nem mentegetem a bankrablót: nem is fogom. attól, hogy én nem terroristának nevezem, attól még ugyanolyan súlyos a bűne.

    Sőt, nagyon érdekes egyébként: a móri mészárlást tudomásom szerint nem minősítették terrorcselekménynek. Persze az nem Bpest központjában történt, hanem vidéken, ahonnan nem tudott élőben közvetíteni xy TV társaság, és a hős terrorelhárító kommandó sem tudta látványosan (pontosabban sehogy...) megmenteni az ügyfeleket. (És akkor még nem volt európában akkora divat a terrorizmus szóval dobálódzni)

    [Szerkesztve]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés