Új hozzászólás Aktív témák

  • agent_k

    őstag

    válasz Kantorpe #14 üzenetére

    Teljesen egyetértek. Én autó- vagy gép- vagy gépszerelő lennék, vagy esztergályos CNC marós, vagy víz és központi fűtésszerelő. Azt hiszem. De most így a diploma után menjek el szakmunkásképzőbe?? Valahogy az 50. önéletrajz megírása után kicsit kezd elmenni a kedvem az egész IT-től...

    A másik hogy első munkehelyemen dolgoztam 192napig, mint raktáros, telepvezető (4 beosztottal). Az első két hónap jó volt, ment minden, mint karikacsapás. Kezdett tetszeni, hogy vannak beosztottjaim, felelős vagyok dolgokért. Kezdtem tudni, miről szól a dolog.
    Aztán jött a napraforgó, majd a búza, aztán a kukorica szezon. És jöttek a gondok is. A főnök bizonytalan pénzügyi manőverekbe kezdett gépvásárlás terén. Túlköltekezett. Kezdte eladni feketén először az intervenciós készletekből, aztán a sajátból. Lábon eladta a kukoricát a végén. Kezdett hiány mutatkozni az elvárt és a meglévő készlet szerinti összehasonlításban. A papír alapú raktárkezelés 13 raktárnál, kezdett a káosz felé fordulni. A javaslataimat nem hallgatta meg, aztán ovodásnak nevezett többször is mindenki előtt. Utána jött a kemény móka, mivel a feletteseinek nem mondta el, hogy miből van a pénze a cégnek, de az én aláírásom túl sok mindenen rajta volt. Közben kaptunk egy MVH-s ellenőrzést is. Nos az lett az egészből, hogy már engem vádolt, amikor a 7t/ha-os búza termés valós értéke 5,5 lett. Persze ezért is én lettem a hibás, bizos elcsaltam a termést, hogy eladjam. Persze ő adagolta szarul a műtrágyát, nem én. No mindegy. Paranoid lett az ürge. Az állandó vádaskodáskodástól egyre szarabbul éreztem magam. Majd egy reggel, megkaptam: ''Lácci én nem akarni veled tovább dolgoz'' (A német uriember 5 év alatt ennyire volt képes) Szóval el kellett jönnöm. Csak az bánt, hogy én jól éreztem magam ott és jól is dolgoztam szerintem, az emberek kedveltek, mert még sokáig kérdezték, hogy mi baj volt velem...

Új hozzászólás Aktív témák