Új hozzászólás Aktív témák

  • zenit73

    aktív tag

    Sziasztok!

    Tegnap vásároltam egy 12 minit, amióta megjelent szemezgetem vele, mert szerettem volna egy kis méretű telót, de féltem is tőle mert nem használtam még iphonet, mindig androidos samsungom volt, és egyáltalán nem ismerem a rendszert. Most ott tartok, hogy nyomkodom, ismerkedem vele, nagy a káosz a fejemben. Valószínűleg lesz sok kérdésem, kérném a tisztelt fórumlakókat, hogy majd próbáljatok meg segíteni. Köszi előre is!

    Most hirtelen:
    1. Be lehet állítani, hogy ha egyszer koppintok a képernyőre azzal ne aktiválja?
    Attól félek, hogy ha zsebre teszem akkor is állandóan villogtatja majd a képernyőt.
    Nekem jó lenne ha csak a bekapcsoló gomb megnyomására ébresztené a kijelzőt.
    2. Be lehet állítani, hogy ha a bluetootot kikapcsolom, akkor ne csak félig kapcsolja ki hanem teljesen, és ne is kapcsolja vissza magától? Beállításokban megtaláltam a kapcsolót, de nem szeretnék ott kotorászni állandóan, a könnyen elérhető kapcsoló az meg csak félig kapcsolja le. Ráadásul, hogy ha repülő üzemmódot inaktiválom, akkor mindenképp visszakapcsolja. Miért csinálja ezt?
    3. Tárcsázó hangját ki lehet kapcsolni? Azt szeretném, hogy csak rezzenjen amikor tárcsázom. Ezt be lehet állítani?
    4. Kamera exponáló hangját ki lehet kapcsolni?
    5. Safarira van reklám blokkoló? Ha nincs hogy tudom megoldani a blokkolást?
    6. Kamera csak a képernyőt tapicskolva tud zoomolni?
    7. Be lehet állítani, hogy ha sms vagy bármilyen üzenet jön, nem kapcsolja be a képernyőt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák