Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz enginev3.0 #917 üzenetére

    Szerintem senki sem küldött el. :))
    Amúgy ez kb az a kérdés, hogy mi a f.. van 10-20 meg több millió egy Mercedesben, mikor sok fele annyiba kerülő autó gyorsabb/modernebb/szebb, stb. Akinek fontos a csillag, azt vesz. Akinek nem az meg nem. Bár a Népítéletket olvasva az iPhone megbízhatóbb, mint egy MErcedes.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • nozs23

    addikt

    válasz enginev3.0 #917 üzenetére

    Mit vártál? Beírtál 5 tulajdonságot, hogy szerinted miért szar ez a készülék, majd gratuláltál. Jah, marha kulturált és konstruktív volt. Ráadásul előtted már megtették ezt 50-en, gyakorlatilag ugyanebben a hangnemben.
    Most leírhatnám, hogy kiváló kijelzője és üzemideje van és gyorstöltőt is tud venni bárki, akinek szüksége van rá. USB-n fájlokat másolgatni telefonról pedig nem láttam senkit 5 éve, iPhone-on meg pláne. Dehát mi értelme van? Nálad elbukott specben, mert nyilván az érdekel, akkor meg miért lézengsz egy olyan telefon topicjában, ami nem tettszik és nyilván nem is veszel meg? Tehát ja, én is várom, hogy kikopjanak a hasonló kommentek (mondjuk a százezredik "szarakijelző") és jöjjenek a tényleges felhasználói tapasztalatok, üzemidők, fotók...stb.

  • Navaren

    aktív tag

    válasz enginev3.0 #917 üzenetére

    Nincs azzal semmi gond, hogy valaki leírja a véleményét, elvégre a fórum tényleg erről kell, hogy szóljon, de Te vagy kb. a 4797293483., nyilván a droidos telefonokat preferáló fórumozó, aki első kommentjével a témában ugyanazokkal a problémákkal száll bele a cikkben bemutatott készülékbe.

    Ha szerintem Téged tényleg érdekelne a fórum, mint véleménycsere, akkor én gondolom, elolvastad, de legalább átfutottad volna az eddigi hsz-eket, és láttad volna, hogy ugyanaz a kb. tucat/féltucat felhasználó válaszolgat rendíthetetlenül minden ilyen 'ezért sz*r az iPhone' jellegű kérdésre, ráadásul sokszor ugyanarra, újra és újra.

    Éppen ezért nézd el a topiknak, a frusztráció itt nem Feléd irányul, hanem az unalomig ismételt pontok felvietése(i) miatt.
    Neked (és a többieknek) ezek lehetnek dealbreaker szempontok, sokak pedig még a vállukat sem vonják meg miattuk, mert az ő felhasználási szokásaikban nincs jelentőségük.

    12 év és itt is lassan 1000 Hsz után el lehetne fogadni.

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák