Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue meth

    senior tag

    válasz Tibee86 #1920 üzenetére

    Én imádtam a 6s-esemet is, de már érezhető volt, hogy sok mindenben nem az igazi. De főleg az akksi meg a tárhely késztetett a váltásra. És akárhogyan néztem az iPhone kínálatot, egyértelműen ez volt a legjobb választás.
    -iPhone 7: 6s-hez képest nem lettem volna sokkal előrébb, újonnan viszont ahhoz meg drága is hogy erre váltsak
    -iPhone 8: kb ugyanez, nem is sok különbség van a 7-hez képest, egy picivel erősebb hardver, de pl akksi idő mindkettőnél gyengusz
    -iPhone X: azzal nincs is akkora baj, hogy már 2 éves technológia, hiszen baromi jó telefon, viszont azzal már inkább, hogy még mindig 250 körül mozog újonnan (csak 64gb-os), már ahol még lehet kapni, és egy picivel többért kapsz egy jobb telefont (11).
    -iPhone Xs: ebben bele voltam esve, de egyszerűen nem vagyok hajlandó kiadni 350 ezret egy 64gb-os verzióért, ráadásul akksi idő ennek se vmi acélos, plusz ultraszéles kamerát jobban csípem mint a telefotót. Ehhez álltam amúgy a legközelebb, eddig mindig S-es telóim voltak (4S, 6s), de végül jól döntöttem hogy nem ezt válaszottam
    -iPhone XR: itt elsősorban az egykamerás rendszer zavart. Azért ennyi pénzért már legalább dupla kamerát vár az ember, így ez is ki lett lőve.
    -iPhone 11 pro: gyakorlatilag egy telefotó kamerával és egy OLED kijelzővel jobb a sima 11-nél, csak épp kb 120 ezerrel többért (és még mindig csak 64gb-osról beszélünk). Ennyit nekem nem ér a dolog.

    Így egyetlen racionális választás maradt iOS-en belül: iPhone 11. Vadonatúj hardver, nagyon jó akkumulátor, ultraszéles kamera, éjjeli mód (ez is fontos azért), minden mellette szólt kb, az ára ellenére is. ha most választani kéne, hogy 170-180 ezerért egy 2 éves, full átlag iPhone 8-at, vagy egy idei, duplakamerás, full kijelzős iPhone 11-et 290 ezerért (Telekomnál 270-ért kihozhattam volna), hát akkor nem kérdés szerintem.

    Így kérdésedre a válasz, a 6s újonnan még mindig 110-120 ezer, szóval jó lesz az 2,5x drágábbnak is :D használt árakat ne nézzünk, mert én pl sosem veszek használtan telefont.

    [ Szerkesztve ]

  • lmno

    őstag

    válasz Tibee86 #1920 üzenetére

    Hogy kerülne 5-6x annyiba? 270-ért vettem a 6S-emet 3 és fél éve.
    Az hogy most mennyibe kerül, irreleváns.

Új hozzászólás Aktív témák