Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz ROBOTER #23 üzenetére

    Nem látok ellentmondást, sőt, a te leírásod is pont azt erősíti meg, amit írtam. Az apple fogott egy már létező, kitalált, de elég bénán kezelt és kezdetleges dolgot, amiben látott fantáziát, majd megcsinálta jóra. Amíg mobil informatikával foglalkoztam, nekem is mindenféle készülék megfordult a kezemben WM4.2-től 6.5Pro-ig, tudom, hogy mennyire kezdetleges volt rajtuk sok dolog, és a régebbieket mennyire körülményes volt használni, és ehhez képest milyen minőségi váltás volt az iPhone. De, ismétlem: ezek már meglévő dolgok voltak, csak az apple-nél kihozták a benne rejlő potenciált.
    Ugyanez az iPaddel: videólejátszó már mióta volt WM-ra is, netböngésző is alap volt, képek már az első színeskijelzős mobilokkal, olvasás is. Egyszerűen csak a méretformátum mellett kicsit szenvedős volt (emlékszem még wm5 vagy 6.0-s qwerty-s telefon 2.4"-es képernyőjén vonaton filmet nézni, na az volt ám az igazi egérmozi :)) ). A PMP-k már ebbe az irányba haladtak, jöttek a nem-x86 internettáblák is. Szóval ugyanilyen erővel a fenti képen a windowsos ipari tabletek (amik amúgy azóta is ugyanúgy néznek ki, a felső sor középső Toughpadet még forgalmazzák) helyett PMP-kkel, internettáblákkal is össze lehetett volna hasonlítani, úgy már nem lenne ennyire elfogult.
    De mindegy, lerágott csont, ahogy mondjátok.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • dezs520

    senior tag

    válasz ROBOTER #29 üzenetére

    ...detto, :) háromszor olvastam el,de csak az audis részt értettem,az előtte lévő sorok...tök homály... :)

Új hozzászólás Aktív témák