Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuser

    aktív tag

    válasz bambano #2 üzenetére

    Mivel a UPC -s anyagban a párbeszédre építenek, gondoltam, ez már adott :B ...

    Viszont elég paranoid lehet, aki a PDF -eket írta.

    4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

  • Puma K

    veterán

    válasz bambano #6 üzenetére

    Jó meglátás!

    Én mondjuk nem láttam anyámat meg apámat legózni de mégis inkább legóztam egész nap mikor haza értem általános suli 4. osztályig vagy esetleg bicajoztam haverokkal. Nem néztem tévét akkor sem és most sem mert semmi normálisat nem tudnak sugározni kivétel az ismeretterjesztő csatornák, de oda meg beszabadultak a rohadt reklámok amiket baromira utálok... Na jó meg még Cartoonnetwork-öt néztem még. Aztán hogy meglett a gép a legóval eltöltött órák száma csökkent a bicajozásé maradt, a legózástól elvett idő a számítógépezésben jött vissza. Jelenleg ott tartok, hogy nem legózok, nem tévézek (max Discovery, Comedy Central abból is Beugró) és amennyire csak lehet kerülöm a gépet és inkább a barátaimmal elmegyünk valahova és közösen csinálunk valamit vagy megyünk és partyzunk egy jót! :DD

    Ha lesz gyerekem (természetesen szeretnék) akkor nem fogja látni hogy apu és anyu ül a tévé/gép elött egész nap hanem a gyerekkel fogok foglalkozni. Aztán meg ha érdekli a gép akkor megmutatom neki ha érdekli a tévé akkor tévézünk de nálam lesz a távirányító.

    Szörnyű hogy hova fejlődik a szülő-gyerek viszony napjainkban... Kommunikáció 0
    Nálunk szerencsére nem így van.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák