Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanya

    nagyúr

    válasz hackeeeee #48 üzenetére

    három hónap múlva elsötétül, tehát meg kell venni és újratelepíteni az egész rendszert.

    Ki mondta, hogy újra kell telepíteni? a cikk.
    Nem az a baj, hogy fizetni kell érte, hanem az, hogy miért nincs olyan opció, hogy fizetek érte, felmegy a windowsom a netre, mókol valamit a microsoft weboldalán, töltöget, és egyszer csak HOPP, végleges verzióm lett.

    kb mint a windows 7 anytime upgrade kulcsok esetében. (bár ezt is elbaszta a microsoft)

    lássunk egy példát, amit személyesen ismerek: letöltöd a world of warcraft demo-t játszol vele 2 hétig. megtetszik: kifizeted, hozzáadod a kulcsot, és leszeded a maradék részeket. nagydolog.
    másik:
    starwars mmorpg: ugyanez a rendszer.

    Értem, hogy csak próba, de akkor semmivel sem különb, mint az eddigi béták ( a minimális hibajavításokon kívül).

    (LÉNYEG: nem kell újratelepíteni, hanem megoldott az a módszer, ha tetszik, kifizeted és használod)

    másik:

    WIndows7 és vista esetében is megoldott, hogy csak 30 nap múlva aktiválod, azaz 30 nap múlva írod be a kulcsot és használod fel. ott ez miért működik pöpecül?

    [ Szerkesztve ]

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

  • _NCT

    őstag

    válasz hackeeeee #48 üzenetére

    Én simán megvenném, de látva, hogy a dobozos prof. win7 még mindig 60-80 körül mozog, azt mondom h ez azért sok pénz.....Sőt....Remélem a W8 hatására lentebb megy az ára. Ha 30-ért menne mondjuk a prof és max 50-ért az ultimate, rohannék venni, de addig amíg az MS irreálisan magasan tartja az árakat, marad a sufnituning, vagyis a próbaidő kijátszása. Aktivátorral én személy szerint nem szarakodok, sohasem tudni milyen backdoor-t szop be az ember, s ki figyeli a gépemet.

    Nem akarok flame-et, de valahogy megértem azokat is, akik nem akarják/tudják megengedni maguknak hogy erre költség a pénzt.

Új hozzászólás Aktív témák