Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Jim Tonic #46 üzenetére

    De, sajnos láttam Linuxot. Több ősz hajszálat is köszönhetek neki, ami a TV kimenetes beállítást illeti. Sőt, még anyámat is rávettem, hogy használja. Később szinte sírva könyörgött a Windows-ért, mert a nyomtatás sem ment, Thunderbird-ből mellékletek megnyitása is kakukk volt (Linux meg a filetársítás...), OpenOffice egy LOL kategória, meg úgy összességében használhatatlan volt munkára. Aztán én is rájöttem, hogy az időm drága, hobbinak elment a Linux csesztetése, de most már a Win telepítést is a hátam közepére sem kívánom, viszont Win alatt megoldani egy komplexebb problémát tizedannyi idő általában, mint Linuxon egy nyamvadt file társítást.

    Épp nemrég voltam iskolai gyakorlaton is egy Solaris ismerkedésével, hát marha nagy élmény volt az is. Eleve ez a kiterjesztés nélküli filerendszer hülyeség, amire persze szerintem már rájöttek azóta a kitalálói is. Ha tudni akarod egy file típusát, úgyis odaírsz egy .txt-t vagy akármit. Parancssori listázáskor az isten se mondja meg, melyik file és melyik mappa, kivéve persze teljes listázásnál, ahol biflázhatod, hogy van-e a 9 jogosultsági bit előtt még egy d vagy sem...

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák