Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz #20411392 #7 üzenetére

    Kontrollerrel bármit meg tudsz csinálni. Készíthetsz benne tárgyakat, hangokat, zenéket, effekteket, pályákat, komplett játékot, "filmet". Kb mindent amit el tudsz képzelni és ezeket publikálhatod a Dreams-en belül. Csinálhatsz direkt úgy cuccokat, hogy azokat mások használni tudják, de ez visszafelé is igaz, mert amit a közösség gyárt azt te is fel tudod használni a projektjeidben.

    És igen, lehet benne csak játszani is. Vannak egész komplex játékok, de nagyrészt egyszerűbb rövidebb alkotások vannak. Kedvencem, hogy a Media Molecule ki szokott hirdetni témákat és azokat a játékosok egy ranking rendszer keretén belül publikálhatják. Lényegében amit a játékosok a legjobbra értékelnek egy adott témában azok helyezést kapnak és ingame jutalmakat a készítők.

    "Ez mivel lesz nagyobb durr, mint a project spark volt?"
    Azzal hogy ez ténylegesen meg is jelent? Az egész egy kreatív bomba. Remélem lesz teljes értékű Ps5 support, mert jelenleg a ps4 hardvere eléggé limitáló tényező. Nem sikerült még megrotyasztani a motort, de néhol érzik, hogy kevés a vas. Azt bírom mondjuk, hogy a szerkesztést megtanító pályákon mire átjutsz vagy 10+ óra, plusz van egy pár órás story mód és ezekhez jön hozzá az user creations. Nem tudom mennyi órát fogok ebbe belepakolni...


    hombre[EU]
    Meg is jelent? Én azt hittem elkaszálták az egészet.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák