Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz evitiguF #18 üzenetére

    Szerintem nem annyira vészesek a dolgok a valóságban, csak ugye ezen az oldalon már lassan ott tartunk, hogy minden hulladék sz@r, ami nem OLED. Valahogy mindig minden túl drága és azonos áron van nála jobb, csak valahogy sose látjuk azokat a termékeket. Vagy ha tesztelik is őket, akkor ott már azok sem jók azon az áron és így tovább... csak 50-100-200-at kell hozzátolnod, mi az már és vehetsz jobbat. :D

    [ Szerkesztve ]

  • tutis

    őstag

    válasz evitiguF #150 üzenetére

    hát ha negatívot kell mondani ami meglepett picit, és nem tudom hogy ez így van-e ezeknél a tv-knél, az az hogy van a káva, meg van a panel. Na a régi lcd tv-nél ez szorosan összekapcsolódott. Viszont amikor töröltem át a képernyőt, észrevettem hogy van olyan pont ahol ha benyomom a panelt a kávánál, rés keletkezik. nem tudom ez mennyire építési hiba vagy tulajdonság. Viszont nincs ott fény átszivárgás, szóval ez inkább csak meglepő volt.
    Ips panelt a betekintési szög előnye miatt vettem, akárhol ülök nincs jelentősebb színveszteség, ennek nagyon örülök.
    Film közben általában megy az ambilight, ez amúgy is rásegít a fekete érzésre.
    persze ez nem qled vagy oled és nem VA, tehát nem várok olyan feketét amilyet ezek tudnak.
    De amúgy sokan rá vannak kattanva a fekete témára, szerintem meg nem csak a feketét kell nézni hanem a fehéret is :) Láttam sok alsóbb kategóriás tv-t ahol a fehér egyáltalán nem fehér, hanem olyan fakó színű.. Itt szerencsére a fehér az fehér, persze megint nem oled minőség.
    összességében elégedett vagyok. Amiben fejlődnie kellene az szerintem a SOC, mert hiába android és sok program, azért a soc a szűk keresztmetszet.
    az én nézési szokásaimhoz elég amúgy a tv, ráadásul sajnos a televízió sugárzási minőség a bosszantó kis hazánkban, szóval lehet itt bármilyen oled és hasonlók, ha SD adást kapsz..
    netflix és HBO go nekem felejtős, torrent miatt, minek fizessek a filmekért ha megvan más forrásból is. (elnézést a warez téma említéséért)
    De amúgy tényleg bassza a csőröm a tv adások minősége, embert küldünk a holdra, de egy sima tv adást nem tudunk normális minőségben sugározni. persze vannak HD adók is, de igazából már minden csatornán 4k minőségben kellene sugározni, a tv elbírná.
    Szerintem jó választás még mindig a tv, ha másikat választanék akkor samsung qled lenne, de ugye ott zsebbe nyúlósabb ilyen méretben.

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

  • sirarcheer

    senior tag

    válasz evitiguF #154 üzenetére

    Szia!

    Nekem 58pus7304es TVm van.
    Csináltam egy képet, bal alsó sarokban egy fekete bögre.
    kép link
    Hátha segít.
    Én megvagyok elégedve a TVvel.
    Netflix, HBOgo gyors.
    PS4pro képe gyors, nincs lag.
    Raspberry3+Kodi működik.
    TV adásokkal sincs bajom.
    Bevilágítást nem tapasztaltam, igaz nem is vadásztam rá.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: sirarcheer

Új hozzászólás Aktív témák