Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkopali

    addikt

    úgysem lehet visszafogni a fikázást :) , de higgyétek el, a Microsoftnál nem hülyék dolgoznak, tudják, hogy ebben a szegmensben tömegterméket gyártanak
    sok év tanítási gyakorlata alapján mondom, hogy az átlagfelhasználó (ide értem a leendő titkárnőket, adminisztrátorokat, akiknek napi munkaeszköz a gép) egyszerűen sokkot kap a Total Commandertől, eleve az MS nagyon-nagyon egyszerű megoldásaival nőnek fel (időnként én is elgondolkodom, hogy ha egyszerűen áthúzhatok egy mappát ide-oda, akkor vajon miért ragaszkodom a TC-hez, ami kiváló, de ezekre a bagatell dolgokra fölösleges)
    valahogy úgy van ez, hogy az, aki imádja az autókat és a vezetést, az sose venne automata sebváltós kocsit - ennek ellenére egy átlagos autósnak hihetetlen kényelem, idegbajos a sebváltótól (és azt nem is említem, hogy az, akinek napi több ezer sebváltást kell elvégeznie, pl. egy taxisnak, más okból, de szintén a "buta" megoldást választja, egyszerűen azért, mert kényelmes)
    Amúgy meg: akinek jobb, okosabb fájlmenedzser kell, eddig is feltehette, ezután is megteheti, de a törzsfelhasználói tábor valszeg jobb megoldást kap (na ja, a ribbonra váltáshoz kell egy kis idő a korábbi felhasználóknál, de pl. a programokat most tanulók már csak röhögnek, gondolom, a korábbin)

    [ Szerkesztve ]

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

Új hozzászólás Aktív témák