Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Redneck #6 üzenetére

    A Screamer igen, de az NFS-ből már csak az első Hot Pursuit jutott nekem, de ezeket nem lehetett ketten játszani.

    Ami még beugrott: az IronMan, még C64-en is szuper volt a grafikája. (Meg még ott volt a Kickstart 2 is, de az már kicsit OFF, mert az motoros, de az is szuper volt).

    Jah és a Test Drive 1-2 szintén C64-en. Akkoriban gyerekként azt gondoltam, ha ott megy a vezetés, akkor egy igazi kocsit is eltudok majd vezetni. :D (Mert a "szimulátor" kategóriába sorolták, ami mai szemmel nézve már eléggé vicces...)

    PC-n a Micro Machines 1-2 is jó móka volt, de az tényleg csak 2 player módban, anélkül uncsi.

    Jah és persze a Street Rod, ami az NFS Underground-ok ihletője is volt, csak Vintage feeling-el. Volt is valami előzménye az Undergound-nak, NFS Motorcity Online néven, ahol pont ilyen oldtimer-ekkel lehetett bütykörészni, meg versenyezni. Sajnos nekem kimaradt, itthon alig lehetett hallani is róla, mert csak online lehetett játszani és csak Amerikában. Meg persze akkoriban még internet se nagyon volt errefelé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák