Új hozzászólás Aktív témák

  • Sennalacy

    aktív tag

    Célzásra egyéb segédeszközök nélkül nem alkalmas mivel nem lehet így a céltárgy sebességét figyelembe véve elé célozni mivel folyton a célon tartja az ember a szemét, hogy annak legkisebb irányváltásait is kalkulálni tudja. Viszont a többiek által említett dolgokra nagyszerű lehetne már most.
    Korábban láttam kifejezetten szemmozgást figyelő videót, ott a szem előtt közvetlenül voltak érzékelők ami nyilván részben kitakarja a látóteret viszont esélyesen sokkal precízebb adatokat szolgáltat.. kombinálva ezt az említett érzékelőket követő további külső érzékelőkkel amik a fejmozgást is belekalkulálhatják szerintem nagyon pontos eredmény lenne elérhető. A valódi probléma szerintem inkább a lag kérdése. Az említett videón is a képpont szakadozva, ugrálva követte a szemmozgást érezhető lag kíséretében, így pl. virtuális valóságban ahol ennek szintén jó hasznát lehetne venni egyelőre nem persze lehet, hogy azóta már létezik ennek egy elfogadhatóan kis késleltetést produkáló verziója is.

    Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Új hozzászólás Aktív témák