Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    és megint a gyógyszergyártók, forgalmazók járnak jól, akik fejfájás-csillapítóval is foglalkoznak. szerintem az kelleni fog kiegészítőnek ezekhez a technológiákhoz...

    a másik vesszőparipám az ilyen hírekhez: az emberek jelentős részének nem egyformán jó a 2 szeme. (sokunknak pedig egyik rosszabb már, mint a másik...) és még szemüvegesek is vagyunk. cseszhetjük az összes ilyen megoldást. :(((

    kb. 2 éve láttam egy tv-s infoműsorban egy magyar megoldást: több projectorral létrehozott 3d-s kép. a bemutatón valami tigris vagy párduc volt. akkor még csak állóképet bírtak létrehozni, mert a videóhoz túl nagy számítási teljesítmény kellett volna. de az valódi 3d volt! semmi szemüveg....

    sok évvel ezelőtt, szintén magyarok, (lehet, hogy az előbbi csapat, nem tudom), egy pinyóban egy fekete dobozt kikiáltottak 3d-s kijelzőnek. japánok tömege jött tanulmányozni, tárgyalni. egy koszos, sötét pincelyukba. szétröhögtem megam... - de akkor semmmit nem árultak el a technológiáról, be sem kapcsolták a riport kedvéért.....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák