Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Juhaszatti #8 üzenetére

    Jogos, bár azért az i12 és S21 az csak magasságban tér el, míg az FE szélesebb is 3mm-rel, ami pont azt a határt lépi át számomra, hogy kényelmes legyen megfogni. Volt már több olyan telefonom, ami 74-75mm széles volt, és mindig szívesebben váltottam lefelé róluk, bár képernyőben ugye kicsit kevesebb a kisebb telefon.

    laci1892: Ez igaz, szoftveres támogatás mértéke példás, de azért ott is vannak csavarok, hogy megkapja az újat, de bizonyos funkciókat már nem. És pont ez zavar, hogy például nincs i12-ben sem még AoD, és bár jönnek róla infók, hogy i13-ban lesz, de ki tudja a mostani modell is kapja-e vagy majd valamire hivatkoznak hogy sajnos nem lehet :U De szintúgy hiányzik nekem például az unlock pattern hiánya (csak PIN van és jelszó), nincs ujjlenyomat sem egy ideje (ez mondjuk hw-es dolog), 14 év után még mindig csak egy ikonrács a főképernyő (legalább telefonon lehet rejteni appokat róla), nem lehet rendezni rendesen, mindig fentről indulnak és szünetet sem lehet köztük hagyni, az alapértelmezett billentyűzet borzalmas, Swiftkey meg nem teljes funkcionalitású iOS-en, a teljes gesztusvezérlés nekem nem igazán jön be, jobban szeretem alul a navigációs gombokat (sajnos ezt a Google is éppen kivezeti :( ), az App Store borzalom a Play-hez képest, alig lehet benne megtalálni dolgokat, és sokkal több a fizetős app, illetve ami nem az, ott meg agresszív reklámok vannak (ilyen nézd 5 másodpercig ezt a teljes képernyős vackot), a beállítások nekem nem logikus felépítésű és nem jól kereshető, stb stb.
    Lehet persze ezekkel élni, de ha már ennyit adok egy telefonért, akkor az működjön úgy, ahogy nekem kényelmes, nem úgy, ahogy a gyártónak kényelmes :)

    kakuk.tamas: Van ökoszisztéma, csak más jellegű. Egy rakás eszközük van, amivel együtt tud működni, csak a Samsung alapvetően háztartási gépeket gyárt és integrál. Persze ha mindened Apple, akkor biztos zsír, de a Homekit is nagyon kompatibilis tud lenni egyéb eszközökkel, akármilyen jó is :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák