Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    (#12) csiby222
    Ezt úgy hívják perspektíva. Amikor tesztelte, ez volt a legalja és tekintve, hogy képtelenek bármit, de szó szerint bármit normálisan megoldani az elmúlt két évben, tényleg kellett egy Anthem, hogy még ez is jónak tűnjön. De attól még nem az és attól még az alapfelvetés áll.

    (#8) Turcsika
    Én nem vagyok szakmabeli, csupán érintett, mivel ott van a polcon a 3600 a lapban, várva, hogy ez a jelenlegi frissítés megjelenjen. A probléma abból adódik, hogy a Bungie szerint a játékuk annyira igényli a teljesen, tiszta véletlenszám generálást, hogy RDRAND-ot használ. Konyhanyelven igen Sanyika, szeletelhetsz répát egy kétkezes karddal, de azért ne csodálkozz, ha megkérdezik, hogy tényleg ennyire hülye vagy. Na kb. ez a szitu. Szóval jogos a kérdés, hogy miért nem kezeli ezt a processzor, de inkább azt kérdezném, hogy mi a francért kellett ezt így lekódolni?

    (#14) Turcsika
    Ez így félrevezető, bizonyos újabb Linux disztribúciók, ahol tényleg problematikusabb, hogy nem megy az RDRAND, de mivel ezek konzumer termékek és az érintettség alacsony nem dramatizálnám túl.

    (#16) Noukoum
    Szerintem kevesebbet ártott a játékok színvonalának, mint a Kotaku, RPS vagy épp a Polygon. Legalább mer kritizálni, kritikusan gondolkdoni, nem pedig hajrá vegyed a legújabb codot vagy épp a 38. teljesen tök ugyanolyan sablon Ubi játékot, mint például a hamarosan megjelenő GR: Breakpoint.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz Turcsika #18 üzenetére

    Sajnos ez az egyetlen játék, ami érintett, így alapvetően adja magát a kérdés, hogy miért kellett.

    Más jellegű a probléma abben az esetben, leginkább az eredmények megjósolhatósága miatt nem ajánlják a szoftveres implementációt. Amit egy nyomorult looter-shooter esetében kevéssé tartok kizáró tényezőnek.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz Flashback #21 üzenetére

    Nem a hardveres véletlenszámgenerálás szükségességét vagy milyenségét vitattam, csak azt, hogy miért kell ez egy looter-shooterbe? Még a WoW vagy bármelyik másik valódi pénz szempontjából is érintett MMO sem használja, főleg nem kliens oldalon.

    (#22) csiby222
    Neked soha nem változott a véleményed a világ alakulásának függvényében? Én szeretem a kritikáit, nem mindet, de ahogy pl. Jim Sterling, JongYea, Laymen vagy épp AngryJoe kritikáival sem mindig értek egyet. De legalább őket érdekli a játékipar és a játékok, nem csak az a problémája épp, hogy nem vállja mindenki az ő kis szánalmas politikai agymenését, lásd. a lentebb felsoroltak.

    (#24) Noukoum
    Hát azok közül én egyetlen egyet sem láttam, mint ahogy pl. The VR-t sem nézek. LTT+GN+PH+TPU koktélból szoktam magamhoz venni a minőségi számítástechnikai szellemi táplálékot.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz csiby222 #30 üzenetére

    Ha arra akarod lebutítani, hogy menni kell és lőni, meg néha dolgokat csinálni, teljesen igazad van. Ha kicsit specifikálhatjuk, akkor oldalakat tudnék teleírni, hogy mi változott és értekezni arról, hogy mit okozott és az jó-e vagy sem. De amit az OW akkor megfogalmazott, annak nagy része áll most is. Persze könnyebb őket lehülyézni, ahogy tette azt mindig is az ember sok más esetben, aztán megváltozott ez-az és ma már teljesen természetes, hogy van pár naiv hülye, aki úgy van vele, hogy tök jó lenne megvédeni az embereket a mérgező ételektől, meg attól, hogy agyonbasszon az áram az elosztóval való fizikai kapcsolattól. Jelenleg ez még a digitális javaknál nincs meg és ahogy áll a dolog nem is nagyon lesz.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz csiby222 #35 üzenetére

    Sajnálom, hogy álomvilágban élsz. További jó önámítást a mainstream (le)fizetős portálok olvasásához.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz csiby222 #38 üzenetére

    Nem az a baj, hogy konkrétan hazudnak az egekig magasztalt hivatalos sajtóorgánumok, hanem az a baj, hogy fröcsög OW-Zoly? Nem gondolod, hogy súlyos problémák lehetnek ott, ahol 40-60% különbség van a sajtó és a vásárlók értékeléseinek átlaga között? Te megvennél <írj ide bármit> ha a felhasználói értékelések ebayen/amazonon/aliexpressen 75%-a negatív?

    Egyébként tényleg kiégett. Pont amiatt, hogy sokaknak a bab is hús, de persze én vagyok a köcsög, hogy ez speciel rettentően zavar.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz csiby222 #43 üzenetére

    A stílusa a bajod, az, hogy nem csomagolja be azt szépen, ha valami rossz, vagy kritikán aluli, és tálalja enyhe jelzőkkel, egy-egy ejnye-bejnyével megfűszerezve és ad rá egy hetest. Ez eddig is világos volt. Meg az is, hogy nem szereted a kritikát, főleg akkor, hogyha valami számodra szimpatikusat kritizálnak.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz csiby222 #46 üzenetére

    Én tökéletesen ugyanígy érzek. Hallgatni is rossz a feltételes mondatokat, a mismásolást, a magasztaló mondatok közé, a lényegtelenség árnyékába ledobott problémafelvetéseket. Már az is nevetséges, hogy két héttel a megjelenés után tesztelték, hiszen az már nem elvárható, hogy ha már kifizettem, működjön.

    A jövőbe vetett vak bizalom pedig a szakmaiatlanság netovábbja, főleg annak tekintetében, hogy a hasonló live-service játékok milyen kanosszajárást folytatnak, legyen az akár a Destiny, a Division. Köszönöm, de nem fél vagy egy év után szeretnék játszható játékot játszani. De ez a felemlegetett Anthemnek még mindig nem sikerült: [link]. Talán azért mert mivel nem lett átütő siker, lehúzták a WC-n? Hiszen eddig ilyen soha nem történt... khmm... Andromeda... Khm.. Quake Champions...

    A legutóbb megjelent Wolfenstein Young Blood is szépet és jót kapott a sajtótól, meg azoktól akik kaptak ajándékba kulcsot a Bethesdától, mindenki mástól meg... [link].

    Szóval röviden: inkább a ripacskodás, ami valós dolgokra hívja fel a figyelmet, mintsem a kultúrált hazugság és (le)fiezetett ömlengés.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz csiby222 #48 üzenetére

    Nem ízlésekről vitázunk véleményem szerint. Az én kedvenc játékom a STALKER, ami egy bugos, optimalizálatlan szar. Aki mást állít hazudik. De a kedvenc játékom. Nem azzal védem meg, hogy ft/perc alapon megérte. Nem védem meg.

    Szőrszálhasogatás, tudom, de a legmagasabb pontszámot a spanyol IGN-től kapta. Emellett, ahogy leírtátok, Zoly divathater és nála csak szar játék van és kevésbé szar. Nem hinném, hogy emiatt valaki fizetne neki. De lehet, hogy én gondolkodom rosszul.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák