Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz Huma #44 üzenetére

    Szörnyen korlátolt vagy. Kár veled beszélgetni. :U

    Tudod: nem, nem csak mi létezünk. Odaát a tengeren valami köcsög felfedezett egy Amerika nevű helyet... leszel szíves esetleg tehát globális adatokat nézni HÍV fertőzöttségről... Segítek, jó? Jelenleg 34 millió regisztrált HÍV fertőzött él a világon a WHO 2012-es adatai szerint. Mivel a valós számadatokat lehetetlen tünetek nélkül kideríteni, ez egyáltalán nem kevés.
    --------------
    Japán: direkt mondom, hogy NEM Fukusimáról van csak szó. Azt pedig már jó hogy nem te döntöd el, mikor lesz ismét földrengés. Tudod mit? Utazz oda és mond el annak a megközelítőleg ~2 millió családnak, akiknek meghal valakije, hogy: "ugyan, hisz ez semmiség, csak 1 millió halott van és csak egy méterrel vagytok arrébb... hisz ez bárkivel előfordulhat.... De ne aggódjatok, többé nem fog, mert majd jövök én és visszafújom a szökőárt a tenger felé, mert én megtehetem, hisz én vagyok a legnagyszerűbb lény!!!"...

    szerk:

    "Az éces csupán vizsgálat után tudja meg azt hogy beteg. Vizsgálat után pedig rögtön regisztrálják ha pozitív."

    Ebből látszik mennyire buta vagy látod! Az AIDS-es tudja hogy beteg, mert az AIDS tünetekkel jár, amik egyértelműek. A HÍV pozitív nem feltétlen tudja, hogy majd AIDS-es lesz, így nem is biztos, hogy bármilyen vizsgálatra megy, mivel tünetmentes. HA tudja, akkor sem biztos, hogy orvoshoz megy. Tudod sokan nem szívesen mesélik el otthon, hogy félreb...sztak és még haza is vitték a fertőzést...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák