Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz sharp4 #154 üzenetére

    Igen, van rá esély, bár a Band 2-nél nem találtam (nagyon nem is kerestem) külsős megoldásokat. De előtte a MI Band 2-nél tök jó alkalmazások voltak a gyárilag elérhetetlen funkciókhoz. Mondjuk, a Huawei eléggé elment a zártság irányába, nem biztos hogy külsősök hozzájutnak majd a fejlesztői eszközökhöz.
    35-ért ajándék volt, gratulálok :Y :)

    Eli577: Én sem használok tárhelyigényes funkciókat, de el tudok képzelni például olyat hogy valaki nem szívesen viszi futni vagy tekerni a telefont, ugyanakkor kell neki a zene.
    Természetesen az Apple Watch se ér kétszerennyit, meg még sok máshoz is le lehetne írni ugyanezt, de most ugye erről az óráról volt szó, ezért erre írtam :)
    Az árát a többi hasonló képességű, neadjisten kicsit erősebb eszközhöz képest néztem, pl. házon belül a Watch 2 is elérhető hasonló áron, de a drágább helyeken is 100k körül van. Vagy a régebbi, de mai napig kapható Samsung S3 Frontier is 75-80k, és a Galaxy Watch is elhozható 100k körül. Kicsit olcsóbban pedig az Amazfit Stratos ami beugrik, bár ha a kettő közül kell választani akkor a GT nekem megér kicsit több pénzt.
    A GT-nél a valamit-valamiért elv érvényesül: okosíthatóság kell, netán tárhely és telefon nélkül is hosszabb önálló életképesség, vagy lemondasz ezekről az üzemidő javára, mert úgyse használnád ki. Én utóbbi kategória vagyok, ill. ha jól sejtem te is. 50-et meg is ért nekem, de a fenti példákat nézve ha 80-at kellett volna fizetni érte, esélyes hogy nem ez lett volna a befutó akkor se, ha cserébe kétnaponta töltenem kell. De ezt az ár-kérdést tényleg felesleges egyelőre feszegetni, majd akkor lesz kérdés amikor kiderül mennyire áll be fixen.

Új hozzászólás Aktív témák