Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz cH1 #89 üzenetére

    nekem pont az tetszik benne hogy picit rezeg a motorja és nem olyan mint a korábbiaknál, pl samsung ahol olyan erős számomra mintha ár ütne meg :D
    épp hogy érzem hogy történt valami, de semmi több
    amúgy nekem is nagy reményeim vannak vele kapcsolatban, hátha lesz jobb is, amúgy az árában igazad van, ennyit még levéltelen sem ér meg :(
    bár ami engem megvett kilóra az jelenleg az akku idő, az korrekt, mondjuk én mindent használok rajta és ok hogy naponta kell majd tölteni, de legalább üzembiztosan kibír egy napot, legalább is két nap távlatában azt mondom hogy eddig az aku idő rendben, a samu watch 3 nekem egy napot, sőt egy 8 órás műszakot sem bírt ki...
    tény hogy pörgős a menü navigálás, gyorsan indul, ellentétben a samsung betöltési idejével, szóval eddig azt kell mondja rendben van, de többiben maximálisan igazad van, nem estem hasra, a tudásától :(

    a melegedés mondjuk érdekes, az engem is meglepett írtam is tegnap róla hogy én tölteni lehet ezen fogom :D
    :C

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák