Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    Eltelt pár nap mióta a családba került ez a kis ketyere.
    Ugyan csak másodkézből tesztelgettem és egy LG G5-tel vetettem össze.
    De másoknak hátha iránymutató lesz e pár sor.
    Elősször is maga a külső:
    -A Huawei gyönyörű telefon lenne igazi Iphone klón ha nem lenne a hátlap egy ujjlenyomat gyűjtő állomás.
    Arról nem is beszélve hogy tok nélkül használhatatlan mivel minden felületen csúszik.

    -A kamera a sarokban van mint egy Iphonnál ami eléggé rossz mert nekem folyton belelógott az ujjam fotózás közben. A telefon közepére lejebb a tetejétől pont mint az LG G5-nél sokkal eredményesebb.

    -Az ujjlenyomat olvasó pontos és gyors.De hiányolom belőle az a klikkelő visszajelzést mint a G5-nél. Itt ugyanis fixen van az olvasó egy milimétert sem mozog.

    -A kamera másik nagy hibája azon kívül hogy manuális mód nincs benne (nyilván azért mert ez egy középkategóriás telefon) az az hogy eléggé középszintű a kamera. Nagyon könnyen mosódik a fénykép és homályosodik már akkor is ha éppen árnyék van.
    Nagyon sok fényre van a kamerának szüksége.
    Maga a kamera a fényt nem igazán tudja automatikusan jól kezelni sokszor téved és sötétebb lessz a végeredmény.

    Két gyakorlati kérdés is felmerült:
    Az eggyik hogy a swiftkey miben jobb a sima billentyűnél?
    Próbáltuk eléggé lassú a szövegbevitelkor vele a billentyű parancs kiadása a szöveg írása.
    Így maradtunk az alap billentyűnél.

    A másik.
    Szerettem volna képeket és videókat DLNA kapcsolaton keresztül egy appal tv-re küldeni.
    Mivel gyárilag sem itt sem a G5-nél ilyen lehetőséget nem láttam csak a Samsungnál.
    A képek átmentek de a videót nem engedte. Valami hibakódot írt ki a tv a 30-as képkockafrissítés miatt.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák