Új hozzászólás Aktív témák

  • BaDaBoo

    csendes tag

    válasz tonyi #298 üzenetére

    Szervusz!

    Mate 40 Pro-ról váltottam P50 Pro-ra. Tökéletesen elégedett voltam a Mate 40 Pro-val, csak hajtott a kíváncsiság a kamera miatt, így lett végül P50 Pro-m.

    Végigjártam a lépcsőket, P20 Pro, Mate 20 Pro, P30 Pro, Mate 20x, P40 Pro, Mate 40 Pro és végül P50 Pro, szóval szükség esetén azokról is tudok nyilatkozni.

    Ami hiányzik a P50 Pro-ból a Mate40 Prohoz képest az például az, hogy az allways on display az csak akkor kapcsolt be a Mate40 Pro-nál, hogyha rápillantottam a kijelzőre, egyébként sötét volt. Apróság, de nekem tetszett. A P50 Pro ezt nem tudja, csak azt, hogy érintésre ébreszti fel a kijelzőt, vagy épp folymatosan megy.

    Mivel nagy tenyerem van, ezért nekem a Mate40 Pro is teljesen konfortos volt, a P50 Pro "kellemesen kicsinek" tűnt utána az első pár napban. Kamerában olyan egetverő különbséget nem vettem észre a két telefon között, talán annyit, hogy sötétebb körülmények között gyorsabban és magabiztosabban cselekszik a P50 Pro.

    Mivel gyakorlatilag minimális ráfizetéssel jutottam a P50 Pro-hoz, ezért nem bántam meg, de 50-100 ezer forinttal többet nem ér szvsz, de aztán tudod hogy van, ízlések és pofonok... :))

    Eszembe jutott még valami, a 120 Hz-es kijelző észrevehetően kellemesebb a szemnek. Ha jól tudom a Mate 40 Pro csak 90 Hz-et tud. De ez tényleg csak apróság.

    "You Are Your Maker."

Új hozzászólás Aktív témák