Új hozzászólás Aktív témák

  • Gordiann

    őstag

    Sziasztok!

    Itt több mint egy éve nem volt hozzászólás, de azért kis összegzés, infó:

    Most vásároltam ilyen telefont, előtte 5g mentes P40 lite-om volt. Érzetre nagyjából ugyanolyan az élmény, viszont több mindenben fontos javítás ez a telefon.

    - 5g, bár egyelőre nem használom.
    - Kamera használható 4k/30 videót készít. Az ennél drágább Nova 9 SE sem tudja a 4k-t, röhej. Valamint fotóban is sokkal jobb mint a sima lite, szerintem abszolút korrekt képeket lő, ennyi pénzért szuper. (73 ezer Ft volt, Vodafone-nál csíptem el)
    - friss EMUI 12.0.0.291 van rajta, figyelnek rá egyelőre, jobban mint a sima lite-ra.
    - kijelző egy fokkal színhelyesebb és világosabb.
    - sebességben mindkét telefon baromi gyors és nincs megakadás, papíron az 5g persze ebben is jobb valamivel.

    Tudom hogy nem új a telefon, de én kifejezetten szeretem a HMS rendszert, tisztább így GMS nélkül minden. De semmiképp nem ajánlok semmilyen HMS telefont, csak hozzáértőknek, át kell látni app-felhozatalt, mi hogy oldható meg. Így viszont kísérletezések után nagyon tisztán működő, szerethető rendszer, ez a telefon meg pláne.
    És nem lényegtelen dolog az sem, hogy ha törik, romlik a készülék, nem kell 100ezerért venni kijelzőket, alkatrészeket. És mégis megkapja az ember azt a sebességet, középkategóriás képességeket, ami kell a hétköznapokba.

    Ha valakinek kérdése van, kérdezzen nyugodtan, igyekszem válaszolni.
    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák