Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz hari73f #5015 üzenetére

    Igen, és a chrome opera páros és a gboard bill szar ahogy vannak. Két kommentet nem lehet normálisan megírni chomre alatt gboardot használva.

    Hidd el tudom mikor szar a rendszer és mikor van user error volt pár droid az én kezemben is a galaxy mini és S advance óta. ;)

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • shifty!

    senior tag

    válasz hari73f #5015 üzenetére

    Abban igazad lehet, hogy a tiszta telepítés elmaradt, 8.1 óta költöztetem a dolgaimat, nem volt FR jó ideje. Ezt még lehet, hogy megpróbálom, mielőtt megpróbálok visszagördülni :)

    Sok telefon megfordult a kezeim alatt az elmúlt 12-13 évben, ez az első, ami kicsit is közelít(ett) a vásárlásakor/azóta a csúcskategóriához, és talán pont emiatt vagyok kicsit csalódott, mert nem éreztem azt a "megváltást", amit az a tudat nyújthat, hogy egy kompromisszum mentes készüléket veszek.

    A másik, ami változni már nem fog ezzel a készülékkel, hogy nagyon-nagyon szeretem az Androidos készülékek variálhatóságát, a ROM-ok, kernelek cseréje nagyon nagy vonzerő volt minden korábbi telefonomnál, imádtam, hogy ezzel a módszerrel tényleg ki tudtam hozni a maximumot, amit az adott készülék tudott, és így az sem zavart, hogy régebbi, nem csúcsközeli a készülék, mert kedvemre optimalizálhattam.

    Sajnos a Huawei ebből a szempontból teljes zsákutca, valahol sajnálom is, hogy a Google-licenc elvesztésével nem nyitottak a közösség felé, akár Kínában, akár Európában nagyon nagy fejlesztői közösségeket érhetnének el, és a HMS vonal mellett nyithatnának affelé, amit a OnePlus is sikeresen csinált anno, és valahol folytatják is, hogy az első készülékeket CyanogenMod rendszerrel adták ki, és a mai napig az egyik leginkább fejlesztett készülékek az OP telók. Ugyanezt a Xiaomi is meglovagolta, szerintem nagy sikerrel.

    Ezek fényében 99%, hogy a következő telefonom nem Huawei lesz, esélyesebb, hogy ebből a 2 gyártóból, esetleg Asus Zenfone-vonalról választok majd, hiányzik az a fajta felfedezés, amit mások "mókolásnak" hívnak, hogy a gyártó szoftveres elképzelésén kívül mást is kipróbálhassak.

    "Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

Új hozzászólás Aktív témák