Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacesz88

    tag

    Látom szépen kialakult a merüléssel kapcsolatos téma itt. Én kicsit kísérleteztem a telefonnal és leírom a tapasztalataimat.

    A tesztelésekkel én arra jutottam, hogy a wifi okozza ezt az anomáliát, és mivel mikor megvettem is használtam a wifit, de akkor ez nem okozott gondot így én személy szerint ezt a frissítések számlájára írom.

    Tehát kb ugyanazon szintű használat során a következő történt nálam:

    wifivel 100% töltöttségről 24 óra alatt 50%-ra vitte a telefont, a második 24 órát már nem bírta ki és kb 18 óra után 15 %-nál a töltőre dugtam.

    Majd ezt követően kikapcsoltam a wifit és csak mobilnettel használtam a telefont: Ekkor 100 %-ról 24 óra után 72%-on volt a telefon, 48 óra után 35%-on és 20 %-nál tettem a töltőre 58 óra üzemidőnél.

    Azt gondolom azért ez jelentős különbség.

    Éjszakai merülés wifivel 10-15 %, wifi nélkül pedig a vásárlás idején megszokott 3-4%-ot hozta.

    Nem akarom én sem feszegetni a témát, úgy látom vannak még itt akiket szintén zavar a telefonnal kapcsolatban ez a dolog, ha nekik is hasonló okozza a problémát akkor remélem segítettem.

    Ha tényleg másnál is ez a gond remélhetőleg jön egy olyan frissítés ahol majd megtanítják neki, hogy ez nem jó és ne csinálja tovább :D

    Így én most arra álltam rá, hogy amikor lerakom a telefont akkor a wifit is kikapcsolom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák